Nienarodzony: seksowny plakat horroru Davida S. Goyera

Wygląda na to, że Nienarodzony - najnowszy film Davida S. Goyera - będzie promowany nie tyle mroczną historią z elementami nadprzyrodzonymi, co przede wszystkim... wdziękami Odette Yustman

Młoda aktorka, znana z filmu " Projekt: Monster ", wciela się w postać osiemnastoletniej Casey Beldon prześladowanej przez ducha żydowskiego chłopca zamordowanego w obozie koncentracyjnym . Dziewczyna stara się za wszelką cenę wyzwolić od koszmarnych wizji. Poznaje tajemniczą przeszłość swojej rodziny i postanawia zmierzyć się z jej przeznaczeniem.

" Nienarodzony " powstał dla studia Platinum Dunes (należącego do Michaela Baya) według - uwaga, bo to niebagatelne w kontekście współczesnych horrorów - oryginalnego scenariusza . Jego autor, David S. Goyer, popełnił wcześniej m.in. fabuły filmów o przygodach Blade'a czy Batmana.

The Unborn Trailer Załadował: dreadcentral

Yustman partnerują na ekranie m.in. Gary Oldman, Cam Gigandet, Meagan Good, Carla Gugino oraz Idris Elba. Film Goyera będzie miał swoją amerykańską premierę już 9 stycznia 2009. W Polsce pojawi się 20 marca.

kapryśny

Więcej o: