Oscary bez komika, za to pełne seksu

Szykuje się mała rewolucja na gali oscarowej: przyszłoroczną imprezę poprowadzi nie komik, lecz australijski aktor Hugh Jackman

Dla 40-letniego Hugh Jackmana będzie to debiut w roli gospodarza Oscarów. Wcześniej aktor jedynie wręczał statuetkę za najlepszą ścieżkę dźwiękową. Na koncie ma za to rolę Wolverine'a w serii " X-men ". Ostatnio zagrał obok Nicole Kidman w melodramacie " Australia ", a także został wybrany najseksowniejszym mężczyzną roku 2008 przez magazyn "People". Poniżej seksowny na okładce "Vainty Fair":

Hugh Jackman został uznany przez magazyn 'People' za najseksowniejszego mężczyznę 2008 roku. Zobaczcie, jak ten przystojniak zaprezentował się podczas sesji zdjęciowej dla magazynu 'Vanity Fair'. Jak wam się podoba?Hugh Jackman został uznany przez magazyn "People" za najseksowniejszego mężczyznę 2008 roku. Zobaczcie, jak ten przystojniak zaprezentował się podczas sesji zdjęciowej dla magazynu "Vanity Fair". Jak wam się podoba? Vanity Fair

W tym roku oscarową galę prowadził Jon Stewart z satyrycznego programu "The Daily Show". W poprzednich latach ten zaszczyt spotkał między innymi Whoopi Goldberg , Steve'a Martina , Billy'ego Cristala , a nawet Davida Lettermana .

Za to w latach 80. znajdziemy wśród prowadzących oscarową galę więcej aktorów niż satyryków. Byli wśród nich przykładowo Goldie Hawn, Paul Hogan (1986 rok), Alan Alda , Jane Fonda i Robin Williams (1985).

Ostatnio telewizyjna transmisja Oscarów nie jest zbyt chętnie oglądana mimo starań organizatorów o urozmaicenie przydługiej i nudnawej ceremonii . Czy zmieni się to dzięki Jackmanowi? I co istotniejsze: czy aktorowi uda się rozbawić wymagającą, gwiazdorską publiczność zgromadzoną na sali?

mallui

ZOBACZ TAKŻE:

HUGH JACKMAN JAKO WOLVERINE W NAJNOWSZEJ ODSŁONIE SERII

Wygrywaj filmowe hity na DVD! Co tydzień szansa na ciekawe nagrody dla kinomaniaków KLIKNIJ TUTAJ

Więcej o: