X-Men Geneza: Wolverine z nowym zwiastunem!

W weekend po sieci krążyła piracka wersja nowego zwiastuna X-Men Geneza: Wolverine, pokazywanego przed premierowym Dniem, w którym zatrzymała się Ziemia. Teraz 20th Century Fox oficjalnie odsłania karty

Fani Wolverine'a czekali na ten zwiastun dość długo, ale chyba było warto. Wytwórnia odwaliła kawał dobrej roboty: zapowiedź jest dynamiczna i intrygująca, a co najważniejsze - daje nadzieję na przekonujący występ Hugh Jackmana w roli głównej. Film " X-Men Geneza: Wolverine " w reżyserii Gavina Hooda ma szansę okazać się jedną z najlepiej sprzedających się premier przyszłego roku. Niektórzy w ogóle wieszczą ekranizacji komiksów wydawnictwa Marvel (trochę przesadnie) sukces na miarę " Mrocznego rycerza " .

Wolverine - zwiastun filmu

" X-Men Geneza: Wolverine " to pierwszy z nowej serii widowiskowych filmów akcji, ukazujący korzenie najsłynniejszego z X-Menów - tajemniczego Wolverine'a, który postanawia wyjaśnić zagadkę swego pochodzenia. Oprócz Jackmana w obsadzie znaleźli się Liev Schreiber, Ryan Reynolds, Will.i.am, Danny Huston czy Dominic Monaghan.

Podobno " X-Men Geneza: Wolverine " trafi do kin w Stanach Zjednoczonych i Polsce jednocześnie - 1 maja 2009 roku. Oby nasz dystrybutor nie zmienił swoich planów.

kapryśny

Więcej o: