Tom Cruise znowu chce rozśmieszać

Les Grossman vel Tom Cruise powróci!

Jak zapewne pamiętacie, Cruise w komedii Bena Stillera " Jaja w tropikach " wcielił się w postać grubego, antypatycznego producenta filmowego Lesa Grossmana. Poważny zwykle scjentolog żartuje sobie w filmie na całego ( tutaj obejrzysz tańczącego Toma Cruise'a), czym wzbudza sympatię chyba nawet wśród widzów, którzy za nim nie przepadają. Bo jak tu go nie polubić, jeśli tak się przebiera do roli?

Trochę inny Tom Cruise w komedii 'Jaja w tropikach'Trochę inny Tom Cruise w komedii "Jaja w tropikach" 

Okazuje się, że aktor tęskni do swojego komediowego wcielenia: zamierza stworzyć serię internetowych wideo , w których ponownie zagra Lesa.

Rozmawiałem już na ten temat z Benem [Stillerem]. Zamierzamy coś w tym kierunku zrobić, kiedy tylko będziemy mieli trochę wolnego czasu. Na razie jednak go nie mamy. [,,,] To bardzo zabawna postać. Dobrze byłoby coś więcej z niego wycisnąć.

powiedział Cruise w rozmowie z Eonline.com.

Kilka dni temu Cruise otrzymał nominację do Złotych Globów za rolę Lesa Grossmana. Czy zdobędzie statuetkę? Pewnie nie, ponieważ wśród jego konkurentów w kategorii aktor drugoplanowy jest Heath Ledger , nominowany pośmiertnie za rolę Jokera w " Mrocznym rycerzu " .

Tymczasem Cruise promuje swój najnowszy występ dramatyczny w " Walkirii " . Powyżej możecie obejrzeć zdjęcia z nowojorskiej premiery filmu.

mallui

Więcej o: