Harrison Ford znów spróbuje być zabawny

Chowanie się w lodówce celem przeżycia wybuchu nuklearnego, to dla Harrisona Forda za mało. Popularny i lubiany aktor, po raz kolejny spróbuje swoich sił w komedii.

I choć przygoda z komedią w zasadzie nigdy nie wyszła Fordowi na dobre (dość przypomnieć taki sobie " Sześć dni i siedem nocy " i jeszcze bardziej taki sobie " Wydział zabójstw, Hollywood " ), aktor, który nie tak dawno temu powrócił do jednej ze swoich najsłynniejszych postaci i założył kostium Indiany Jonesa po raz czwarty, znów pojawi się w filmie, którego zamierzeniem jest celowe rozśmieszanie widzów (tak, to aluzja do niezamierzonego rozśmieszania w " Indianie Jonesie i Królestwie Kryształowej Czaszki " ). Filmem tym będzie wyprodukowana przez J.J.Abramsa (" Zagubieni " , " Star Trek " ) komedia "Morning Star" .

"Morning Star" wyreżyseruje Roger Michell , który przynajmniej raz otarł się o ideał, jeśli chodzi o komedię - mowa o " Notting Hill " , który to film jednak w dużej mierze swój sukces zawdzięczał scenariuszowi Richarda Curtisa (Curtis wkrótce powróci na pokładzie łodzi z " The Boat That Rocked " ). Tym razem Michell będzie pracował ze scenariuszem napisanym przez Aline Brosh McKennę, która ma na swoim koncie scenariusz do " Diabeł ubiera się u Prady " .

W filmie opowiadającym o wiekowym prezenterze wiadomości, który zostaje zatrudniony do ożywienia porannego programu w jednej z telewizji , Fordowi partnerować będzie Rachel McAdams , którą ostatnio można było zobaczyć (przynajmniej w Stanach) w najnowszym filmie Kevina Smitha " Zack i Miri kręcą porno " .

WSZYSTKO O HARRISONIE FORDZIE

Quentin - quentin.blox.pl

Więcej o: