Heroska zatruje życie Beyonce Knowles

Koleżanka z pracy czasem może być powodem kłopotów. Dawno temu przekonał się o tym Michael Douglas, który uległ czarowi Demi Moore. Wkrótce Ali Larter zatruje w podobny sposób życie Beyonce Knowles.

" Obsessed " to film, który opowiada o Dereku Charlesie (Idris Elba ), w którego pełne idylli życie wkracza ze szpilkami ponętna Lisa Sheridan (znana z serialu " Herosi " Ali Larter ). Ofiarą blondynki staje się również żona Charlesa (Beyonce Knowles ). Prześladowana para wkrótce bierze sprawy w swoje ręce, a sytuacja wymyka się spod kontroli.

Właśnie w sieci pojawił się zwiastun tego filmu, którego brytyjska premiera wyznaczona jest na 20 marca 2009 roku. W amerykańskich kinach " Obsessed " wystartuje miesiąc później - 24 kwietnia. Film wyreżyserował Steve Shill , który do tej pory mieszał swoje reżyserskie palce w popularnych serialach. Dość wspomnieć chociaż o " Dexterze " , " Rodzinie Soprano " i " Ostrym dyżurze " . Autorem scenariusza jest natomiast David Loughery , który napisał scenariusze do takich filmów jak " Pasażer 57 " czy " Pociąg z forsą " , a ostatnio do dobrze radzącego sobie na ekranach amerykańskich kin " Lakeview Terrace " .

Zwiastun " Obsessed ":

DUŻO WIĘCJ ZWIASTUNÓW NADCHODZĄCYCH HITÓW

Quentin - quentin.blox.pl

Więcej o: