Ben Stiller spędzi kolejną noc w muzeum

Po owocnej wizycie na planie filmu o wojnie w Wietnamie, Ben Stiller powraca do pracy nocnego strażnika w muzeum. Pracy równie pełnej niespodzianek, co i naszpikowana minami tropikalna dżungla.

W Hollywood dobrze wiedzą, że należy kuć żelazo póki gorące. Pierwsza część " Nocy w muzeum " przyniosła zysk i zadowolenie publiczności, nic więc dziwnego, że już wkrótce czeka nas powtórka z rozrywki , która sądząc po właśnie opublikowanym zwiastunie, może dostarczyć podobną porcję zabawy, co i pierwsza część. W kontynuacji filmu, muzealny nocny strażnik Larry Daley (Ben Stiller) wyrusza z misją do Instytutu Smithsona w Waszyngtonie , największego na świecie kompleksu muzeów i ośrodków edukacyjno-badawczych. Właśnie tam przypadkiem zostali wysłani dwaj jego przyjaciele: Jedediah (Owen Wilson ) i Oktawiusz (Steve Coogan ), których Daley ma zamiar uratować.

W filmie pełno znanych nazwisk. Do obsady znanej z pierwszej części dołączyli Hank Azaria, Amy Adams, Eugene Levy oraz dwaj komedianci znani przede wszystkim z filmów ze stajni Judda Apatowa - Bill Hader i Jonah Hill .

Zwiastun "Night at the Museum 2: Battle of the Smithsonian":

Premiera filmu planowana jest na 22 maja 2009 roku.

WIĘCEJ O NOCY W MUZEUM

WSZYSTKO O NAJNOWSZEJ "NOC W MUZEUM 2: UCIECZKA Z WYSTAWY"

Quentin - quentin.blox.pl

Więcej o: