Sandra Bullock dołączy do twardzieli

Stallone, Li, Statham, Lundgren, Whitaker... obsadę najnowszego projektu Sylvestra Stallone'a, jak do tej pory, zdominowali mężczyźni. W końcu jednak pojawia się nadzieja na odrobinę kobiecości pośród tej potężnej dawki testosteronu.

O filmie " The Expendables " piszemy już od jakiegoś czasu, ale i powód ku temu jest spory. Film z taką obsadą z pewnością elektryzuje każdego fana kina sensacyjno-rozrywkowego . I choć zdjęcia do niego rozpoczną się dopiero za trzy miesiące, to nie sposób nie zastanawiać się, czym zakończy się to śmiałe przedsięwzięcie, z którym związanych jest coraz więcej gorących nazwisk . A i fabuła filmu zapowiada wybuchowy fajerwerk - grupa najemników na śmiertelnej misji mającej na celu obalenie dyktatora jednego z południowoamerykańskich państw.

Ostatnią wieścią jaką mieliśmy na temat "The Expendables" był planowany udział w nim byłego mistrza wagi półciężkiej i ciężkiej Ultimate Fighting Championship, Randy'ego Couture . Teraz wiele wskazuje na to, że w osadzie filmu napisanego i wyreżyserowanego przez Stallone'a w końcu znajdzie się jakaś kobieta.

Wiadomość nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona, ale jeśli tak się stanie, to u boku Sly'a po raz kolejny zobaczymy Sandrę Bullock . Sly i Sandra spotkali się już razem na planie " Człowieka Demolki " . Bullock ma zagrać agentkę, która w parze z Forestem Whitakerem śledzić będzie poczynania grupy najemników.

Quentin - quentin.blox.pl

Więcej o: