Mickey Rourke i Sam Rockwell powalczą z Iron Manem

Ruszają przygotowania do realizacji drugiej części przygód Iron Mana w reżyserii Jona Favreau. Podobno rozmowy w sprawie udziału w filmie prowadzą już Mickey Rourke i Sam Rockwell

Obaj aktorzy są przymierzani do zagrania czarnych charakterów. Rourke'owi, powracającemu do łask dzięki znakomitej kreacji w " Zapaśniku " Darrena Aronofsky'ego , zaproponowano rolę wytatuowanego Ivana - nazywanego rosyjskim alter ego Iron Mana - który przywdziewa supernowoczesną zbroję Crimson Dynamo. Natomiast Rockwell miałby wcielić się w postać wpływowego biznesmena Justina Hammera : brytyjskiego multimilionera i rywala Tony'ego Starka.

W roli Starka i Iron Mana zarazem powróci oczywiście rewelacyjny w pierwszej odsłonie Robert Downey Jr. W kontynuacji, której scenariusz napisał (a może - jak podają niektóre źródła - wciąż pisze) Justin Theroux, wystąpi ponownie także Gwyneth Paltrow , zaś Don Cheadle zastąpi na planie Terrence'a Howarda.

O fabule jeszcze nic nie wiemy. Wszelkie informacje trzymane są w ścisłej tajemnicy. Oby była ciekawsza niż w przypadku pierwszego " Iron Mana " , który mimo swoich wad sprzedał się znakomicie.

kapryśny

Możesz co tydzień otrzymywać informacje o premierach kinowych i poznać recenzje z Co Jest Grane już w czwartek po południu - zapisz się na nasz newsletter filmowy KLIKNIJ TUTAJ

Więcej o: