Sandra Bullock znów romantyczna

Przez chwilę wydawało się, że Sandrę Bullock ujrzymy u boku twardzieli z filmu The Expendables, ale popularna aktorka wybrała kolejne słodkie rólki w komediach romantycznych All About Steve i The Proposal.

I choć swoją prawdziwą filmową karierę rozpoczęła rolą w wybuchowym filmie Jana de Bonta " Speed: Niebezpieczna prędkość " , która to rola otworzyła jej na dobre drogę do sławy, to Sandra Bullock najbardziej znana jest ze swojej romantycznej strony. Występy w takich filmach jak " Ja cię kocham a ty śpisz " i " Miss Agent " ugruntowały jej pozycję w panteonie hollywoodzkich gwiazd. Sympatyczna aktorka nie stroniła też od innych gatunków filmowych, ale jej występy w " Śmiertelnej wyliczance " , czy " Przeczuciu " przeszły raczej bez echa. Nic więc specjalnie dziwnego, że wkrótce znów będziemy mogli zobaczyć ją w tym, w czym czuje się najlepiej. Najpierw, 6 marca na ekrany amerykańskich kin wejdzie wyprodukowana przez twórców "Miss Agent" i " Dwóch tygodni na miłość " komedia romantyczna "All About Steve" , a już 12 czerwca czeka nas premiera "The Proposal" , w którym Sandra partnerować będzie Ryanowi Reynoldsowi .

"All About Steve" opowiada o zakochanej w swoich czerwonych kozaczkach Mary Horowitz (Bullock), która przekonana o tym, że operator CNN ( Bradley Cooper ) jest jej prawdziwą miłością , podąża za biedakiem przez całe Stany i próbuje go przekonać o tym, że są sobie przeznaczeni.

Zwiastun "All About Steve":

Jeśli zaś chodzi o "The Proposal", to sympatyczna Sandra wciela się tu w rolę jędzowatej Margaret Tate, która staje przed zagrożeniem w postaci deportacji do rodzinnej Kanady. W świetle tego zagrożenia, Margaret podejmuje desperacki krok i ogłasza, że właśnie zaręczyła się ze swoim asystentem Andrewem (Reynolds), którego (oględnie mówiąc) nie traktowała do tej pory najlepiej. Andrew zgadza się uczestniczyć w tej mistyfikacji. Ma jednak kilka warunków...

Zwiastun "The Proposal":

Wygląda więc na to, że pierwsza połowa 2009 roku będzie stała pod znakiem komediowo-romantycznej Sandry Bullock.

Quentin - quentin.blox.pl

Więcej o: