Garść informacji o czwartym Krzyku

Nie można wierzyć we wszystko, co próbują nam wmówić hollywoodzcy filmowcy. Rzekomo, trzecia część Krzyku miała być ostatnią odsłoną serii, ale prawdopodobnie będzie inaczej.

O możliwej kontynuacji popularnej serii mówi się już od jakiegoś czasu. Właściwie, wszystko jak na razie wskazuje na to, że film powstanie na pewno. Scenariusz jest w trakcie pisania, w czwartej części ma powrócić jedna ze znanych już z filmu postaci (grany przez Jamiego Kennedy'ego Randy, który co prawda w drugiej części zakończył swój żywot, ale nie przeszkodziło mu to, by pojawić się w " Krzyku 3 " , więc dlaczego i nie w czwórce) i, co gorsza, na czwartym "Krzyku" nie koniec . Obsadzony nowymi, młodymi bohaterami ma stać się furtką do dalszych kontynuacji. Rzeczywiście, jest się czego bać, jak na film grozy przystało...

Ostatnie dni przyniosły kolejne wiadomości dotyczące planowanego filmu. Serwis bloody-disgusting.com opublikował cztery fakty odnośnie "Krzyku 4" , które to fakty wyglądają jednak bardziej na przypuszczenia niż konkrety.

Fakt nr 1 - Kevin Williamson (scenarzysta pierwszych dwóch części filmu) jest w trakcie pisania scenariusza do czwórki. Nie oznacza to jednak, że właśnie ten scenariusz zostanie zatwierdzony do sfilmowania.

Fakt nr 2 - Wielce prawdopodobne, że "Krzyk 4" wyreżyseruje Wes Craven . Aczkolwiek nic pewnego...

Fakt nr 3 - Znani z poprzednich części serii David Arquette , Courteney Cox Arquette i Neve Campbell mają na krótko (tzw. cameo ) pojawić się w filmie .

Fakt nr 4 - "Krzyk 4" będzie "młodszą" wersją "Krzyku" numer jeden.

Aż kusi, żeby dopisać: fakt nr 5 - wiadomo, że nic nie wiadomo.

No ale zobaczymy.

WIĘCEJ O FILMIE KRZYK

Quentin - quentin.blox.pl

Więcej o: