Emily Blunt uwiedzie Iron Mana?

Z kolejnych informacji o kontynuacji Iron Mana wyłania się coraz wyraźniejsza koncepcja reżysera Jona Favreau i scenarzysty Justina Theroux. Podobno w filmie zobaczymy postać Black Widow. Zagra ją Emily Blunt

Sowiecki szpieg Natalia Romanova (Natasha Romanoff) o pseudonimie Black Widow - czyli Czarna Wdowa - to postać, która została stworzona przez Stana Lee, Dona Rico i Dona Hecka. Zadebiutowała w numerze "Tales of Suspense" z kwietnia 1964 roku.

Była baletnica, wysłana do Stanów Zjednoczonych, miała uwieść Tony'ego Starka. Ubrana w czarny, lateksowy kostium agentka walczyła z Iron Manem . Pokonana bohaterka porzuciła dotychczasowych pracodawców dla ukochanego Hawkeye (Sokole Oko): Black Widow wstąpiła w szeregi The Avengers i S.H.I.E.L.D. I mocno narozrabiała. Po latach Rosjanie wyszkolili kolejną agentkę o tym pseudonimie.

Jeżeli dzisiejsza informacja okaże się prawdą (bo póki co żadna z ostatnich rewelacji nie była oficjalnym komunikatem Marvela), potwierdziłaby się już połowicznie plotka sprzed miesiąca o pojawieniu się w "Iron Manie 2" Black Widow i Hawkeye. Wystarczy dodać do tego Mickeya Rourke'a oraz Sama Rockwella ( prawdopodobni odtwórcy ról czarnych charakterów - Crimson Dynamo i Justina Hammera ), a otrzymamy już całkiem obiecujący zestaw interesujących postaci.

Postaci, ale i aktorów. Piękna Emily Blunt jest bowiem uważana za jedną z najbardziej wszechstronnych i utalentowanych aktorek młodego pokolenia . Pierwszą z jej ważnych ról była kreacja rozpieszczonej, nastoletniej uwodzicielki z " Lata miłości " Pawła Pawlikowskiego. Rok później młoda Brytyjka otrzymała Złoty Glob za drugoplanową rolę w serialu " Córka Gideona " .

Emily Blunt

Przełom w jej karierze nastąpił w 2006 roku - dzięki udanemu występowi w kasowym " Diabeł ubiera się u Prady " o Blunt usłyszała szersza publiczność . Posypały się kolejne propozycje dla aktorki: " Rozważni i romantyczni - Klub miłośników Jane Austen " , " Wojna Charliego Wilsona " czy "Wilkołak" . Ostatnio Blunt chwalono szczególnie za świetny występ w niezależnym komediodramacie " Sunshine Cleaning " .

Cieszyć może na pewno wybór naprawdę dobrych aktorów do kolejnych komiksowych ekranizacji. Teraz pozostaje tylko czekać na oficjalne wieści o "Iron Manie 2" z wydawnictwa i studia Marvel.

kapryśny

Więcej o: