Linda i Maciąg w Randce w ciemno?

W nowej komedii romantycznej, której scenariusz napisała Ilona Łepkowska, zobaczymy młodą aktorkę Katarzynę Maciąg, a obok niej najprawdopodobniej - Bogusława Lindę

Film będzie nosił tytuł "Randka w ciemno" i opowie o młodej dziewczynie, która po rozstaniu ze starszym od niej, żonatym mężczyzną, stara się na nowo ułożyć sobie życie. Koleżanki postanawiają pomóc jej znaleźć nowego ukochanego i zgłaszają przyjaciółkę do programu "Randka w ciemno".

Ten scenariusz napisałam na zamówienie. Jest to historia miłosna nie pozbawiona jednak elementów komediowych. Trochę mniej bajkowa niż " Nie kłam kochanie " , ale też nie będzie to " Lejdis "

-mówi stopklatce.pl Ilona Łepkowska.

W roli głównej w "Randce w ciemno " wystąpi Katarzyna Maciąg, a Bogusław Linda wstępnie wyraził zainteresowanie udziałem w filmie. Linda w komedii romantycznej? Już nie możemy się doczekać! Reżyserii filmu podejmie się Robert Wichrowski, współtwórca seriali "Na Wspólnej", "Kopciuszek" i "Brzydula" oraz filmu " Francuski numer " .

Prace na planie "Randki w ciemno" powinny rozpocząć się w marcu lub kwietniu tego roku. zdjęcia do komedii powstaną prawdopodobnie we Wrocławiu, Londynie, Egipcie i w Tunezji.

stopklatka, mallui

Nie chcesz przegapić żadnego ciekawego filmu? Zapisz się na nasz newsletter filmowy - co tydzień otrzymasz informację o premierach kinowych i poznasz recenzje z Co Jest Grane już w czwartek po południu KLIKNIJ TUTAJ

Więcej o: