Nowy zwiastun Szybko i wściekle

Szybcy i wściekli doczekali się już trzech części, ale Paul Walker i Vin Diesel spotkali się w nich tylko raz. Teraz, osiem lat po premierze pierwszej części, ta dwójka po raz kolejny pościga się samochodami.

Przy odrobinie uporu, można by pokusić się o rozpisanie na temat fabuły tego filmu, którego premiera czeka nas 3 kwietnia tego roku . Nie ma się jednak co oszukiwać - w serii zapoczątkowanej przez film " Szybcy i wściekli " chodzi o szybkie samochody i piękne kobiety (ewentualnie na odwrót) i bohaterów, którzy potrafią się nimi obsługiwać (z góry przepraszam za seksizm). Fabuła jest tu tylko dodatkiem i jak każdy się pewnie spodziewa, ogranicza się do ponownego spotkania zwolnionego z więzienia Briana O'Connera ( Paul Walker ) i zbiegłego skazańca Doma Toretto ( Vin Diesel ), którzy wspólnie starają się dorwać pewnego okropnego importera heroiny.

Do tej pory mogliśmy oglądać pierwszy zwiastun tego wybuchowego filmu, którego polski tytuł to " Szybko i wściekle " . Prezentował się on następująco:

Szybko i wściekle

Teraz, obejrzeć możemy zwiastun numer dwa , który tylko zaostrza apetyt na nadchodzący film. Oto i on:

Oprócz wspomnianych już wcześniej Walkera i Diesela, w obsadzie czwórki ponownie zobaczymy znane z pierwszej części - Michelle Rodriguez i Jordanę Brewster .

Należę do chyba niewielkiej liczby osób, której podobały się wszystkie dotychczasowe części "Szybkich i wściekłych", więc nie muszę dodawać, że także i na czwórkę czekam z niecierpliwością. Dobrego, odmóżdżającego kina akcji nigdy dość!

WIĘCEJ O FILMIE SZYBKO I WŚCIEKLE

Quentin - quentin.blox.pl

Więcej o: