Złota rączka Colin Farrell

William Monahan, autor nagrodzonego Oscarem scenariusza Infiltracji, zadebiutuje jako reżyser dramatem kryminalnym London Boulevard. Gwiazdami jego filmu będą Colin Farrell i Keira Knightley

Farrell , który niespełna dwa tygodnie temu zgarnął Złoty Glob za komediową rolę w " Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj " , wcieli się w postać gangstera z południowego Londynu. Po wyjściu z więzienia mężczyzna postanawia zerwać z kryminalną przeszłością. Rozpoczyna pracę w charakterze złotej rączki w domu samotnej aktorki.

Zapowiada się, że dla rozchwytywanej ostatnio Keiry Knightley (zagra Zeldę Sayre w " The Beautiful and the Damned " i jest brana pod uwagę do roli kochanki Johnny'ego Deppa w " The Rum Diary " ) będzie to jeden z niewielu niekostiumowych filmów w dotychczasowej karierze. Czy to początek zmian w karierze aktorki? O Farrella boję się mniej, bo do roli londyńskiego przestępcy próbującego zmienić swoje życie zdaje się pasować jak ulał.

Scenariusz swojego debiutu Monahan napisał na podstawie powieści Kena Bruena. Prace na planie "London Boulevard" ruszą latem w okolicach Londynu.

kapryśny

Lubisz dobre filmy? Zapisz się na nasz newsletter filmowy - co tydzień dostaniesz informacje o premierach kinowych i poznasz recenzje z Co Jest Grane już w czwartek KLIKNIJ TUTAJ  

Więcej o: