Jest nadzieja na Machete

Pamiętacie Machete? Jeden ze zwiastunów dołączonych do filmu Grindhouse wyreżyserowanego przez Quentina Tarantino i Roberta Rodrigueza. Wciąż jest nadzieja na to, że zwiastun przerodzi się w pełnometrażowy film.

Na wypadek gdyby ktoś jednak nie pamiętał "Machete" , to drobne przypomnienie na początek:

Do oryginalnego "Grindhouse" (w Polsce wyświetlanego w dwóch częściach: " Grindhouse cz. 1: Death Proof " , " Grindhouse cz. 2: Planet Terror " ; według oryginalnej koncepcji reżyserów obydwa miały być wyświetlane na jednym seansie) dołączone były cztery fałszywe zwiastuny , ale to właśnie o tym napisanym i wyreżyserowanym przez Roberta Rodrigueza mówiło się najgłośniej, że doczeka się przeniesienia na kinowy ekran w wersji pełnometrażowej. Kto wie, jak potoczyłaby się cała ta historia, gdyby nie fakt, że przedsięwzięcie sygnowane przez Tarantino i Rodrigueza poniosło klęskę. W świetle tej porażki sprawa sfilmowania "Machete" ucichła i aż do tej pory nic nie wskazywało na to, że film powstanie. Pojawiła się jednak nadzieja na to, że będzie inaczej.

Jak donosi serwis bloody-disgusting.com , sprawa realizacji filmu nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona, ale ostatnimi czasy słyszy się coraz głośniejsze plotki na temat rozpoczęcia produkcji. Zdjęcia miałyby się rozpocząć jeszcze w tym roku. Nie wiadomo, czy "Machete" trafiłby na ekrany kin czy może bezpośrednio na DVD.

Jak widać, póki co nie znamy zbyt wielu faktów, a wszystko pozostaje w sferze spekulacji, ale po tak długiej ciszy na temat powstania filmu, nawet te mizerne jak na razie wiadomości napawają optymizmem . Trudno bowiem pozbyć się wrażenia, że materiał, który można było zobaczyć w zwiastunie, zapowiada niezłą zabawę .

Poniżej pozostałe trzy fałszywe zwiastuny dołączone do "Grindhouse". Może i one w końcu doczekają się realizacji.

"Don't"

"Werewolf Women of the S.S."

"Thanksgiving"

Quentin - quentin.blox.pl

Więcej o: