Allen wraca z komedią na Manhattan

Do nas jeszcze nie dotarła hiszpańska (lub raczej - katalońska) komedia Allena, a nowe dzieło nowojorskiego mistrza już jest gotowe 

Woody Allen nie traci pary i nadal realizuje filmy z niesamowitą szybkością. Parę dni temu poznaliśmy tytuł jego najnowszego filmu - to " Whatever Works ". Kolejna komedia w filmografii mistrza opowie o młodej kobiecie, którą zainteresowanych jest dwóch mężczyzn. Pierwszy z nich jest od niej dużo starszy, drugiego wolałaby matka bohaterki, gdyż nie dość, że młodszy to również w miarę przystojny.

W " Whatever works " występują Larry David, Evan Rachel Wood, Ed Begley Jr. and Patricia Clarkson .

Akcję filmu reżyser ponownie umieścił na swoim ulubionym Manhatannie. To powrót Allena do Nowego Jorku po kręconej w Katalonii " Vicky Cristina Barcelona " i trzech "londyńskich" filmach : " Wszystko gra ", " Scoop-gorący temat " oraz " Sen Kassandry ". 

W Stanach " Whatever works " pojawi się już latem (prawa do dystrybucji filmu właśnie kupiło Sony Pictures Classics). Kiedy w Polsce - jeszcze nie wiadomo. Biorąc pod uwagę opóźnienie, z jakim zobaczymy " Vicky... " (premiera światowa - maj 2008 , premiera polska - kwiecień 2009 ), pewnie przyjdzie nam jeszcze z rok poczekać.

mallui

WIĘCEJ O " VICKY CRISTINA BARCELONA "

Z nami nie przegapisz żadnej ciekawej premiery! Zapisz się na nasz newsletter KLIKNIJ TUTAJ

Więcej o: