Zwiastun Land of the Lost

Podczas ostatniego Super Bowl można było zobaczyć krótki zwiastun najnowszego filmu z Willem Ferrellem - Land of the Lost. Minęło kilka dni i już możemy oglądać pełny zwiastun tej produkcji.

Samozwańczy naukowiec Rick Marshall ( Ferrell ) zostaje przeniesiony w czasie do tajemniczej krainy pełnej dinozaurów, dziwnych stworzeń i innych tego typu niespodzianek. Razem ze swoją asystentką ( Anna Friel ) oraz specjalistą od przetrwania (Danny R. McBride ) starają się przeżyć za wszelką cenę i przystosować do zupełnie nowych okoliczności.

Poniżej pełen zwiastun tej pełnej efektów specjalnych produkcji. Pozostaje mieć nadzieję, że film ma do zaoferowania coś więcej niż te efekty...

Reżyserem "Land of the Lost" , którego scenariusz oparto na serialu telewizyjnym z 1974 roku, jest Brad Silberling , który na swoim koncie ma takie filmy jak " Casper " , " Miasto Aniołów " i " Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń " . Film zadebiutuje w amerykańskich kinach 17 lipca tego roku, a jego polska premiera wyznaczona została na 11 września.

WIĘCEJ ZWIASTUNÓW NADCHODZĄCYCH HITÓW TUTAJ

Quentin - quentin.blox.pl

Więcej o: