Bękarty wojny - zapowiedź... zapowiedzi!

Kilka dni temu poznaliśmy polski tytuł najnowszego filmu Quentina Tarantino - Bękarty wojny. W najbliższy czwartek premiera jego pierwszego zwiastuna. A już dziś... jego zwiastun.

Promocja montowanego w zawrotnym tempie, aby zdążyć na zbliżający się festiwal filmowy w Cannes, filmu Quentina Tarantino " Bękarty wojny " nabiera rumieńców. Od kilku dni strony filmowe huczą o premierowym pokazie zwiastuna, który po raz pierwszy ma zostać pokazany już w czwartek 12 lutego, dokładnie o godzinie dziewiątej rano. Tymczasem dzisiaj wszystkich czekających na ten film fanów czekała niespodzianka w postaci krótkiej zapowiedzi czwartkowego zwiastuna , wyemitowanej we wczorajszym programie Entertainment Tonight , która pojawiła się również w sieci. Oto i ona.

Akcja filmu toczy się w czasie drugiej wojny światowej. Jest to historia grupy okrytych niesławą żołnierzy armii Stanów Zjednoczonych. Aby uniknąć postawienia przed plutonem egzekucyjnym, podejmują oni śmiałą misję, która może wpłynąć na losy wojny z hitlerowcami. (film.gazeta.pl)

Nawet jeśli Tarantino uda się zaprezentować swój film na festiwalu w Cannes, to na jego premierę w szerszej dystrybucji i tak trzeba będzie poczekać do 21 sierpnia . W Polsce pojawi się on jeszcze później, bo 11 września .

WIĘCEJ O FILMIE BĘKARTY WOJNY

Quentin - quentin.blox.pl

Więcej o: