Cztery plakaty nadchodzących hitów

Życie miłośnika X Muzy nie zna próżni. Każdego dnia pojawiają się nowe filmy, zwiastuny, teasery, zwiastuny zwiastunów, plakaty... Oto kilka plakatów filmów, które niedługo powinny pojawić się w kinach.

W ostatnich dniach pojawiło się kilka interesujących plakatów do zbliżających się filmów . Szczególnie jeden z nich rozpala moją niecierpliwość, ale o nim na końcu. Wcześniej o filmach, których zwiastuny nie zrobiły na mnie szczególnego wrażenia, a które oprócz tych zwiastunów doczekały się właśnie nowiutkich plakatów.

1. Horsemen

Aidan Breslin ( Dennis Quaid ), niedawno owdowiały policjant, w trakcie śledztwa dotyczącego serii morderstw charakteryzujących się niebywałym okrucieństwem, odkrywa przerażające powiązanie pomiędzy sobą, a tymi opartymi na biblijnych przepowiedniach o Czterech Jeźdźcach Apokalipsy morderstwami. (film.gazeta.pl)

Plakat:

Zwiastun:

2. The Last House on the Left

Film ten jest nową wersją filmu " Ostatni dom na lewo " z 1972 roku wyreżyserowanego przez Wesa Cravena . Para śmiałych, nastoletnich dziewczyn zostaje porwana, zgwałcona i zamordowana przez bandę zbirów. Zabójcy przypadkowo ukrywają się w domu rodziców jednej z ofiar, którzy uświadamiają sobie co ich goście zrobili i opracowują straszliwą zemstę. (film.gazeta.pl)

Plakat:

The Last House on the Left - zwiastun filmu

3. Adrenalina 2. Pod napięciem

Kontynuacja filmu z 2006 roku, którego motto mówi wszystko o zbliżającym się filmie: Był martwy... ale mu się polepszyło.

Plakat:

Zwiastun:

To już drugi plakat do tej produkcji. Pierwszy wyglądał tak:

4. The Taking of Pelham 123

No i na koniec plakat do filmu, na który czekam najbardziej. Wyreżyserowany przez Tony'ego Scotta remake klasycznego filmu z 1974 roku, w którym w głównych rolach wystąpili Walter Matthau i Robert Shaw . W remake'u zobaczymy natomiast Denzela Washingtona i Johna Travoltę . Oryginalny film zainspirował Quentina Tarantino przy tworzeniu " Wściekłych psów " .

Film opowiada o uprowadzeniu wagonu metra. Porywacze domagają się okupu za przebywających w nim pasażerów grożąc ich zabiciem.

Plakat:

Quentin - quentin.blox.pl

Więcej o: