Twórcy Matrixa nakręcą nową trylogię o Supermanie?

Rewolucja w wytwórni Warner Bros.: wstrzymano kilka projektów, innym niespodziewanie dano zielone światło. Wygląda na to, że rodzeństwo Wachowskich wyreżyseruje film o przygodach Supermana. A może nawet... trzy filmy!

Rewelację podał James McTeigue w wywiadzie udzielonym jednej z niemieckich telewizji. Twórca " V jak Vendetta " przyznał, że szykował się już do współpracy z Wachowskimi jako drugi reżyser na planie ich najnowszej produkcji, " Plastic Mana " . Tymczasem w wytwórni zapadły inne decyzje: "Plastic Man" poszedł póki co w odstawkę, za to priorytetowy status otrzymał projekt odświeżenia przygód Supermana.

Ma to być zupełnie nowy Superman , stąd Warner Bros. nie chce za kamerą widzieć Bryana Singera (który odpowiadał za film " Superman: Powrót " ). Ten jest zresztą i tak zajęty przygotowaniami do realizacji remake'u "Ucieczki Logana" . Od razu pomyślano więc o Wachowskich .

McTeigue nie chce wypowiadać się w ich imieniu, ale jego zdaniem jest wielce prawdopodobne, że twórcy " Matrixa " zaangażują się teraz w nowy projekt. W tej sytuacji to McTeigue miałby wyreżyserować "Plastic Mana". Czekam na jakieś bardziej oficjalne wieści. Te pochodzą z Ain't It Cool , serwisu, który ma tendencję do pewnych... ubarwień

kapryśny

Więcej o: