Madonna wywoła skandal na brytyjskim dworze

Królowa popu chce znowu grać w filmie. Znalazła już odpowiednią dla siebie postać: Amerykanka, rozwódka...

Madonna zamierza wcielić się w Wallis Simpson - podaje brytyjski "The Guardian". Na razie ta informacja nie została oficjalnie potwierdzona, ale czy rola Simpson nie jest stworzona dla amerykańskiej piosenkarki?

Simpson - Amerykanka i dwukrotna rozwódka - miała romans z królem Edwardem VIII, co wywołało skandal w kręgach brytyjskiej arystokracji. W 1936 roku Edward chciał poślubić Simpson , ale zgody na to nie wyraził parlament. Wówczas król abdykował i ożenił się z ukochaną. Odtąd Wallis używała tytułu księżny Windsoru. Para spędziła swój miesiąc miodowy u...Adolfa Hitlera . Wallis dopiero dwa lata przed śmiercią została przyjęta na dworze królewskim przez Elżbietę II.

Madonna, która niedawno rozwiodła się z Guyem Ritchiem , a skandale nie są jej obce, może czuć pokrewieństwo z panią Simpson. Czy to pomoże piosenkarce stworzyć dobrą ekranową kreację? Jak do tej pory Madonna nie objawiła wybitnego talentu aktorskiego. W 2000 roku dostała nawet Złotą Malinę dla najgorszej aktorki stulecia .

The Guardian, mallui

W sierpniu pojawi się w naszych kinach reżyserski debiut Madonny " Mądrość i seks " (sic!)

Więcej o: