J.J. Abrams ma pomysł na Projekt: Monster 2

J.J. Abrams, podczas panelu poświęconego "Star Trekowi" na WonderCon, został zapytany o status kontynuacji filmu "Projekt: Monster". Czy dotąd tajemniczy producent-reżyser wreszcie zdradził jakieś interesujące szczegóły na temat "Cloverfield 2"?

Pierwsze plotki dotyczące zapowiedzianego sequela zaczęły pojawiać się już kilka tygodni po premierze dobrze przyjętej produkcji Matta Reevesa. Mogliśmy obejrzeć tajemnicze zdjęcia z filmu "Projekt: Monster 2", parokrotnie informowano nieoficjalnie o rozpoczęciu prac na planie itd.

Cloverfield - zwiastun

Czy tym razem od J.J. Abramsa dowiedzieliśmy się czegoś więcej? Twórca " Mission: Impossible III " przyznał jedynie, że decyzja o nakręceniu kontynuacji nigdy nie będzie wyłącznie decyzją biznesową, a produkcja filmu nie ruszy bez dobrego pomysłu . A ten podobno już jest!

Wydaje nam się, że mamy całkiem dobry pomysł, związany z fabułą "Projektu: Monster" i wciąż nad nim pracujemy. Chciałbym, żeby udało się go zrealizować jak najszybciej, bo to naprawdę niezła rzecz.

Może po premierze " Star Treka " , która zbliża się wielkimi krokami (początek maja), znany producent będzie bardziej skory do zwierzeń? Z drugiej strony, wytwórnia Paramount mogła już dawno ruszyć z pracami nad kontynuacją " Projektu: Monster " , której fabuła pozostaje w ścisłej tajemnicy... Co Wy o tym myślicie?

kapryśny

Nie chcesz przegapić żadnej fajnej premiery kinowej? Zapisz się na nasz newsletter filmowy KLIKNIJ TUTAJ

Więcej o: