Nowy zwiastun Terminatora: Ocalenie

5 czerwca na ekranach polskich kin pojawi się czwarta część kultowego filmu Jamesa Camerona - "Terminator: Ocalenie". A już dzisiaj - kolejny zwiastun produkcji.
Akcja filmu osadzona jest w post-apokaliptycznym 2018 roku. John Connor ( Bale ) to człowiek, którego przeznaczeniem jest prowadzić opór przeciwko Skynet i armii Terminatorów. Ale przyszłość, w którą Connor od początku wierzył, zostaje częściowo zmieniona na skutek pojawienia się Marcusa Wrighta ( Sam Worthington ), obcego, którego ostatnim wspomnieniem jest pobyt w celi śmierci. Connor musi teraz zdecydować czy Marcus został przysłany z przyszłość, czy jest zbiegiem z przeszłości. Kiedy Skynet przygotowuje ostateczny atak, Connor i Marcus rozpoczynają odyseję, która zabiera ich do serca operacji Skynet, gdzie odkrywają straszną tajemnicę związaną z możliwością unicestwienia rasy ludzkiej. (film.gazeta.pl)

Oto zapowiedziany zwiastun:

Terminator: Ocalenie - nowy zwiastun | wideo

Według zamierzeń twórców filmu, " Terminator: Ocalenie " ma być początkiem nowej trylogii. Czy tak będzie przekonamy się zapewne niedługo. Nie bez znaczenia będzie przyjęcie filmu wyreżyserowanego przez McG przez kinową publiczność, a zaprezentowany zwiastun z pewnością zaostrza jej apetyty.

WIĘCEJ NA TEMAT "TERMINATORA: OCALENIE"

Quentin - quentin.blox.pl

Więcej o: