Johnny Depp prawie jak Joker

"Public Enemies" to jedna z najciekawiej zapowiadających się premier tego lata: Johnny Depp i Christian Bale pod okiem Michaela Manna, gustowni gangsterzy, burzliwe lata 30. Pierwszy plakat wprowadza nas w ten klimat... tylko czy nie przypomina za bardzo posteru, który już znamy?

Ucieszyłem się bardzo, gdy zobaczyłem, że Universal zdecydował się wreszcie pokazać oficjalny plakat " Public Enemies " (a jeszcze bardziej - że lada dzień pojawi się wreszcie zwiastun tego filmu!). Johnny'emu Deppowi (który gra u Manna słynnego Johna Dillingera) do twarzy w czerni, stylowym kapeluszu i z Thompsonem w ręce. Plakat wypada naprawdę nieźle, nawet jeśli nie należy do najbardziej oryginalnych. Gdy pojawił się w sieci, od razu zaczęto go porównywać do materiałów reklamowych z Heathem Ledgerem w roli Jokera sprzed niespełna roku. Czyż nie są podobni?

" Public Enemies " to opowieść o tym, jak amerykański rząd próbował schwytać najsłynniejszych gangsterów lat 30. To właśnie dzięki tym akcjom kierowane wówczas przez J. Edgara Hoovera FBI z niezbyt wpływowej agencji stało się potężną organizacją o światowej sławie.

Jak podoba Wam się pierwszy plakat " Public Enemies " i co w ogóle myślicie o tej produkcji? Warto na nią czekać? Polską premierę zapowiedziano już na 21 sierpnia.

kapryśny

PS. Dziś ukazał się też krótki fragment filmu:

A już jutro znajdziecie u nas pierwszy pełen zwiastun "Public Enemies".

Nie chcesz przegapić ciekawego filmu? Zapisz się na nasz newsletter z premierami kinowymi KLIKNIJ TUTAJ

Więcej o: