Bollywoodzki Benjamin Button

Miała być nowa wersja "Powrotu do przyszłości", będzie nowa wersja "Ciekawego przypadku Benjamina Buttona". Za to nie zmieni się obsada.

Pamiętacie jak kilka tygodni temu pisaliśmy o planowanym remake'u hitu Roberta Zemeckisa , który miał powstać w Bollywood? Co prawda, jego reżyser nie potwierdzał tych pogłosek, ale kilka portali podało tę dość sensacyjną wiadomość i tak. Jeśli jednak nie pamiętacie, to nie traćcie czasu na przypominanie sobie, bo sprawa jest już nieaktualna. Film co prawda powstanie, jego tytuł będzie taki jaki miał być ("Action Replay" ), ale nie będzie remakiem "Powrotu do przyszłości" tylko tegorocznego oskarowego przegranego - "Ciekawego przypadku Benjamina Buttona" . Nie zmieni się także zapowiadana obsada, w rolach głównych zobaczymy dwa prawdopodobnie najgorętsze ostatnio bollywoodzkie nazwiska - indyjską miss świata Aishwaryę Rai , którą obecnie można podziwiać na naszych ekranach w drugiej części przygód ciapowatego inspektora Clouseau (" Różowa Pantera 2 " ) oraz Akshaya Kumara , który wkrótce pojawi się w filmie " Kambakhht Ishq " u boku Sylvestra Stallone'a , a także w musicalu "Blue", o którym pisaliśmy niedawno , gdzie partnerować mu będzie Kylie Minogue .

Fabuła filmu "Action Replay" była utrzymywana w wielkiej tajemnicy od miesięcy. Scenariusz do niego został napisany jeszcze przed pojawieniem się na ekranach filmu z Bradem Pittem , a opowiadać ma o 62-letnim mężczyźnie, który wraz z upływem czasu młodnieje do wieku 26 lat (Akshay Kumar ma 42 lata). Przy charakteryzacji Kumara mają pracować najlepsi na świecie charakteryzatorzy na czele z Paulem Pattisonem (" Waleczne serce " , " Mission Impossible 2 " ). Zdjęcia mają rozpocząć się jeszcze w tym miesiącu, a film ma być gotowy na przełomie listopada i grudnia . Wszystko wskazuje na to, że Kumar ma zamiar powalczyć w wirtualnym rankingu popularności z Shahem Rukhiem Khanem i Aamirem Khanem , których najnowsze filmy ("My Name Is Khan" oraz "3 Idiots" - nawiasem mówiąc mamy nadzieję, że ten drugi tytuł nie okaże się znamienny...) również spodziewane są w tym właśnie okresie

Reżyser "Action Replay" Vipul Shah powiedział:

To na co się porywamy jest bardzo ambitnym planem. Czegoś takiego nie było jeszcze w indyjskim kinie. Nasz film będzie komedią romantyczną, ale odwrócenie czasu jest elementem, który stawia przed nami nie lada wyzwanie. Włożyliśmy wiele wysiłku w to, aby film mógł powstać".

Nam pozostało czekanie i nadzieja na to, że "Action Replay" nie okaże się taką klapą jak ostatni film Kumara - "Chandini Chowk to China".

WIĘCEJ O BOLLYWOOD

Quentin - quentin.blox.pl

Więcej o: