Wszystkiego najlepszego dla Chucka Norrisa!

10 marca 1940 roku przyszedł na świat jedyny człowiek, który kilka razy doliczył do nieskończoności. Dla Carlosa Raya "Chucka" Norrisa nawet trzaśnięcie obrotowymi drzwiami nie stanowi problemu.

Chciałoby się napisać, że nasze życzenia to wyraz szacunku dla aktora, którego niezapomniane role sprawiły, że przebojem wdarł się do panteonu sław kina akcji lat osiemdziesiątych. Owszem, szacunek taki względem Chucka posiadamy , ale bądźmy szczerzy. Głównie baliśmy się, że jeśli nie złożymy Chuckowi życzeń, to pofatyguje się do nas, aby pokazać nam swój słynny kop z półobrotu. Wróć. Chuck nie jeździ do kogoś, żeby go kopnąć z półobrotu. To ten ktoś jedzie po to do Chucka.

I mamy szczerą nadzieję, że Chuck wczoraj miał lepsze rzeczy do roboty niż przygotowywanie się do prywatnego pokazu dla nas. Wstyd się przyznać - zapomnieliśmy o życzeniach dla Mistrza Kopa z Półobrotu. Dzisiaj naprawiamy to niedopatrzenie.

Spóźnione, ale szczere: Drogi Chucku Norrisie - wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Niech naboje nigdy nie kończą się w Twoim M-16, a Twoim wrogom niech szybko zrastają się kości, byś mógł je im na nowo złamać!

Przypomnijmy sobie kilka najlepszych ról Chucka Norrisa:

Droga smoka

Ośmiokąt

Oko za oko

Samotny wilk McQuade

Zaginiony w akcji

Inwazja na USA

Zaginiony w akcji 2

Oddział Delta

Oddział Delta 2

Strażnik Teksasu

Czapki z głów , Panowie i Panie, czapki z głów!

Quentin - quentin.blox.pl

Więcej o: