Nie denerwuj sierotki [wideo]

W świecie horrorów obecnie bezapelacyjnie królują wszelkiego rodzaju remaki i sequele. Z tym większą uwagą należy traktować filmy, których twórcy postanowili wymyślić coś nowego.

I choć trudno mówić, aby pomysł na sierotkę z piekła rodem był czymś specjalnie nowym , ekscytującym i świeżym, to jednak z niekłamaną przyjemnością przyjmuję pojawienie się zwiastuna filmu "Orphan" choćby tylko dlatego, że w tytule nie ma ani numerka oznaczającego kolejną część jakiegoś filmu, ani pomysłów w postaci dopisku "Nowy początek". Cóż, nie jestem wymagający. No ale ostatecznie zwiastun wygląda na tyle zachęcająco, że być może cały film również będzie taki. Jakby nie było, do "rodzinnego" grona filmowych zabójców dołącza kolejna postać. Po diabolicznym chłopcu (seria " Omenów " ), zabójczym ojczymie (seria "Ojczymów"), zabójczej lalce (seria " Laleczek Chucky " ) i zabójczych bóg-wie-kim-jeszcze witamy w rodzinie zabójczą dziewczynkę .

Małżeństwo, które niedawno straciło dziecko, postanawia zaadoptować dziewczynkę. Wybór pada na dziewięcioletnią Esther, która wcale nie jest aniołkiem...

Zwiastu "Orphan":

W rolach głównych w "Orphan" zobaczymy Petera Sarsgaarda i Verę Farmigę . W roli zabójczej Esther - Isabelle Fuhrman. Film wyreżyserował Jaume Collet-Serra , który na swoim koncie ma " Dom woskowych ciał " oraz "Gol 2: Żyjąc marzeniem" .

Już niedługo najnowszy film Sama Raimiego ( pisaliśmy o nim tutaj ), teraz to... Być może jest jeszcze nadzieja na to, że nie jesteśmy skazani tylko i wyłącznie na kolejne części znanych horrorów.

WIĘCEJ ZWIASTUNÓW NADCHODZĄCYCH HITÓW

Quentin - quentin.blox.pl

Więcej o: