Córka Bruce`a Willisa i Demi Moore w niebezpieczeństwie [wideo]

Minęło sporo czasu odkąd Rumer Willis zadebiutowała u boku swojej matki w filmie "Striptease". W ubiegłym roku córka Bruce'a Willisa i Demi Moore "obskoczyła" aż siedem planów seriali i filmów - w tym nie zamierza spocząć na laurach.

W sieci właśnie pojawił się zwiastun najnowszego horroru, w którym schowana za dużymi okularami Rumer Willis zmuszona będzie uciekać przed koszmarami z przeszłości. Fabuła "Sorority Row" nie jest specjalnie odkrywcza, a skojarzenia z " Koszmarem minionego lata " są jak najbardziej na miejscu. Sam film jest z kolei remakiem filmu Marka Rosmana "The House on Sorority Row" z 1983 roku. Oto grupka studentek zawiązuje pakt w myśl którego przyrzekają sobie przyjaźń na śmierć i życie. Wkrótce, w wyniku głupiego żartu, jedna z nich zostaje brutalnie zamordowana . Reszta przyjaciółek, bojąc się o swoją przyszłość, postanawia zachować wszystko w tajemnicy pozbywając się ciała dziewczyny. Rok później, jak to pisał klasyk, źle się zaczyna dziać w państwie duńskim...

Zwiastun "Sorority Row":

Film wyreżyserował Stewart Hendler, a scenariusz do niego napisali wspólnie Pete Goldfinger i Josh Stolberg , autorzy scenariusza do nadchodzącego szybkimi krokami remake'u filmu Jamesa Camerona - "Piranha 3-D" . W obsadzie "Sorority Row" obok Rumer Willis zobaczymy Brianę Evigan , Leah Pipes , Audrinę Patridge oraz Carrie Fisher . Premiera filmu przewidziana została na 2 października tego roku.

WIĘCEJ ZWIASTUNÓW NADCHODZĄCYCH HITÓW

Quentin - quentin.blox.pl

Więcej o: