Haha! "Fakt" się nabrał

Nie żebym wcześniej wierzyła "Faktowi", no ale powtarzanie cudzych żartów primaaprilisowych jako sprawdzonych informacji to już lekka przesada

Wzmożona czujność pierwszego kwietnia? A gdzie tam. W dzisiejszym wydaniu niezastąpiony dziennik donosi:

Andrzej Chyra zagra Lecha Wałęsę

(Swoją drogą, artykuł poniżej tego o Chyrze też niczego sobie)

Wczoraj informację podobnej treści podał serwis filmowy Interii.pl . Oczywiście dziś publikuje sprostowanie.

Przyznam, że wiadomość brzmiała prawdopodobnie (Chyra zagrał już Wałęsę w " Strajku " Volkera Schlöndorffa). Sama bym pewnie uwierzyła Interii, gdyby naczelny suszył głowę o super niusa i nie było czasu na zweryfikowanie źródła. Na szczęście nie uwierzyłam i teraz mogę śmiać się bezczelnie z innych:)

PS. " Super Express " też się nabrał i podaje informację o Chyrze powołując się na "Fakt". To i tak lepiej, bo "Fakt" na nikogo się nie powołał. Gratulacje dla kolegów z interii!

M.G.

WIĘCEJ O NOWYCH FILMACH WAJDY

Więcej o: