Zwiastun nowego filmu Roberta Rodrigueza [wideo]

Robert Rodriguez, reżyser, którego filmy pełne są kryminalistów walczących z wampirami oraz helikopterów szatkujących śmigłami na miazgę krwiożercze zombie nakręcił... kolejny film dla dzieci.

Nie pierwszy to przypadek w karierze tego reżysera , który przebojem wdarł się do światowego kina swoim niskobudżetowym " El Mariachi " , kiedy to wziął się on za bary z filmem przeznaczonym dla małoletniej widowni . Najpierw były trzy części szpiegowskiej, dziecięcej sagi " Mali agenci " oraz " Rekin i Lava: Przygoda w 3D " , a teraz czeka nas kolejna przeładowana efektami specjalnymi produkcja pod tytułem "Shorts" , do której Rodriguez napisał także scenariusz. I choć trudno sobie to wyobrazić, to w głowie tego zdolnego filmowca, która zrodziła takie filmy jak " Desperado " , "urodził się" pomysł na film o chłopcu, który znajduje kolorowy kamyk o tajemniczych właściwościach. Kamyk spełnia życzenia właściciela, a tym samym, jako cenny obiekt pożądania, trafia na listę życzeń miejscowych rozrabiaków. Doprawdy, ekscytujące.

Zwiastun "Shorts":

W filmie obok dziecięcych aktorów zobaczymy też Jamesa Spadera oraz Williama H. Macy'ego . Premiera "Shorts" przewidziana jest na 7 sierpnia tego roku.

WIĘCEJ ZWIASTUNÓW NADCHODZĄCYCH HITÓW

Quentin - quentin.blox.pl

Więcej o: