Nowy klip z Bękartów wojny! [wideo]

Festiwal w Cannes zbliża się coraz szybszymi krokami. A wraz z nim, coraz bliżej do premiery najnowszego filmu Quentina Tarantino - "Bękarty wojny". Właśnie w sieci pojawił się kolejny klip promujący tę produkcję.

Dwa dni temu, Quentin Tarantino pojawił się gościnnie w najnowszym odcinku programu "American Idol". Nie był to jego pierwszy występ w tym telewizyjnym show, w którym podobnie jak i w polskiej edycji poszukiwane są przyszłe gwiazdy przemysłu muzycznego. Wraz z pojawieniem się reżysera, w programie zadebiutował też kolejny krótki klip, w którym zobaczyć można kilka nowych fragmentów " Bękartów wojny " , a także rzucić okiem na kilka sekund na plan filmowy oraz na Mike'a Myersa w roli generała Eda Fenecha.

Poniżej rozszerzona wersja tego klipu, który w telewizji został wyemitowany w wersji lekko okrojonej:

Polska premiera "Bękartów wojny" zaplanowana została na 11 września. Film w szerokiej dystrybucji na świecie pojawi się wcześniej, bo 21 sierpnia . W Cannes będzie można go zobaczyć w maju, ale obawiamy się, że bez zaproszenia od samego Quentina Tarantino ciężko się będzie dostać na salę kinową.

Bękarty wojny - teaser filmu

A na koniec, korzystając z okazji krótka wariacja na temat powyższego zwiastuna. Widok polskiego harcerskiego mundurka jest wart tysiąca słów:

WIĘCEJ O BĘKARTACH WOJNY

Quentin - quentin.blox.pl

Więcej o: