Wiemy więcej o projekcie Baya à la "Pulp Fiction"!

W zeszłym tygodniu Michael Bay stwierdził enigmatycznie, że nakręci skromny film w stylu "Pulp Fiction". Szybko poznaliśmy szczegóły dotyczące tego projektu.

Przez ostatnie dziesięć lat Bay starał się zrealizować film na podstawie artykułu "Pain & Gain" autorstwa Pete'a Collinsa, który ukazał się w grudniu 1999 roku w Miami News (artykuł znajdziecie tutaj ). To - jak podają serwisy filmowe - autentyczna historia nadużywających steroidów kulturystów-półgłówków z Florydy, którzy schodzą na kryminalną ścieżkę, angażując się w serię wyłudzeń oraz zupełnie nieudane porwanie.

"Pain & Gain" bywa opisywane jako połączenie " Fargo " z " Pulp Fiction " albo... " Na fali " z udziałem kulturystów .

Mam nadzieję, że nie będzie to coś takiego:

No Pain, No Gain

Bay zapewnia, że szykuje skromną czarną komedię skupioną na relacjach pomiędzy bohaterami, z zaledwie jedną sceną akcji. Od samego początku film miał powstać w studiu Paramount Pictures według scenariusza Christophera Markusa i Stephena McFeely'ego. Jak potoczy się jego historia, jeszcze nie wiadomo. Możliwe, że reżyser zdecyduje się zmienić tytuł produkcji, póki co spodziewajcie się informacji o niej jako "Untitled Michael Bay Project".

Czy Bay-król-wydawania-milionów w ogóle się do takiego projektu nadaje?

kapryśny

Więcej o: