Naga Jessica Biel skasowana

Występ Jessiki Biel w roli striptizerki w filmie "Powder Blue" elektryzuje fanów aktorki (wszystkich trzech) od dłuższego czasu? Dlaczego? Z powodu wciągającej fabuły i zachęcających zwiastunów? Nie. Z powodu tego, że Jessica się w nim rozbierze.

Kinowa premiera filmu planowana była na 8 maja, czyli już za kilka dni. Tymczasem wiele źródeł podaje informację o tym, że została ona skasowana, a film trafi od razu na rynek DVD . Tym samym premiera filmu odbędzie się trochę później - DVD z "Powder Blue" trafi na sklepowe półki 9 czerwca. Decyzja ta jest dość zaskakująca biorąc pod uwagę choćby ilość gwiazd, które zobaczymy w tym filmie. Obok Biel w "Powder Blue" wystąpili Forest Whitaker , Ray Liotta , Patrick Swayze i Lisa Kudrow . Najwyraźniej producenci uznali, że naga Biel jest zbyt małym magnesem dla widzów kinowych. Ewentualnie zorientowali się, że wyprodukowali kiepski film...

Dla tych, których premiera "Powder Blue" cieszyła tylko i wyłącznie ze względu na striptizerskie popisy Biel, decyzja o wydaniu filmu od razu na DVD jest z pewnością dobrą wiadomością - szybciej będą mogli zobaczyć wdzięki aktorki, Szczególnie że podczas kinowego seansu nie można zrobić stopklatki.

Przypomnijmy w skrócie fabułę "Powder Blue". W filmie wyreżyserowanym przez Timothy'ego Linh Buia , w Wigilię Bożego Narodzenia wskutek wielu zbiegów okoliczności spotyka się czworo mieszkańców Los Angeles - grabarz, były skazaniec, ksiądz z zapędami samobójczymi oraz striptizerka.

Zwiastun filmu:

I jeszcze próbka striptizerskich umiejętności Biel:

WIĘCEJ O POWDER BLUE

Quentin - quentin.blox.pl

Więcej o: