Historie z naszej-klasy w filmie

Odnalezienie starej miłości czy popisywanie się nowym samochodem - na razie nie wiadomo, na jakim aspekcie społecznościowym skupi się dokument o serwisie nasza-klasa.pl. Twórcy wciąż szukają chętnych do opowiedzenia swojej historii

Ogłoszono casting dla użytkowników serwisu nasza-klasa. Na stronach media2.pl czytamy:

Film będzie opowiadał o idei, powstaniu oraz rozwoju serwisu nasza-klasa.pl, a jego zasadnicza część będzie poświęcona zjawiskom społecznym towarzyszącym portalowi.
Projekt filmu został laureatem II Dolnośląskiego Konkursu Filmowego, koproducentem dokumentu będzie Odra Film, Instytucja Kultury Województwa Dolnośląskiego.

Obraz wyreżyseruje operator Kamil Król , absolwent PWSFTviT w Łodzi. Jestem bardzo ciekawa, jakie "zjawiska społeczne" przedstawi film. Czy nie będzie wspaniale zobaczyć na ekranie przynajmniej niektórych z ziomków i dziuń z naszej-klasy ? To zjawisko jak dla mnie jest najwyrazistszym wkładem serwisu w krajobraz polskiego Internetu. A może Waszym zdaniem inne twarze (i "twarze") naszej-klasy warto przedstawić w powstającym filmie?

Twórcy filmu zapraszają użytkowników naszej klasy do wzięcia udziału w castingu . Zgłoszenia można wysyłać na adres casting@nasza-klasa.pl.

Ktoś chętny?

media2, M.G.

Więcej o: