Zwiastun Ninja [wideo]

Dobra wiadomość dla wszystkich tych, którzy pod wpływem swoich idoli wycinali z blachy gwiazdki - wojownicy ninja wracają.

Kino przez ponad sto lat swojego istnienia przeżyło kilka okresów fascynacji różnymi dziwnymi rzeczami. Od kanibali po seryjnych morderców, od zabójczych asteroid po złodziei rowerów. Był też taki dość krótki okres, w którym X-muza zafascynowała się odzianymi na czarno wojownikami, którzy rzucali śmiercionośne gwiazdki i znikali w chmurze pyłu. Tymi wojownikami byli tajemniczy ninja , którym mało kto odważył się podskoczyć. A gdy już się odważył to musiał podskakiwać wyjątkowo wysoko... Z azjatyckiej strony postrach wśród wrogów siał Sho Kosugi , natomiast przedstawicieli rasy białej godnie reprezentował Michael Dudikoff , którego potem z różnym skutkiem starał się zastąpić David Bradley .

No ale po co ta cała podróż wstecz do okresu, który zaowocował kilkoma hitami wideo i dość szybko się skończył? Ano dlatego, że właśnie dziś natknąłem się na zwiastun filmu, który daje nadzieję na to, że wojownicy ninja znów powrócą na ekran w blasku zamaskowanej chwały. Film zwie się po prostu "Ninja" i opowiada historię Caseya ( Scott Adkins ), który studiuje Ninjitsu w Japonii. Pewnego dnia jego mistrz prosi go, aby wrócił do Nowego Jorku pomóc chronić legendarną zbroję.

Zwiastun " Ninja ":

Ninja

Powyższy zwiastun nie jest jedyną jaskółką wieszczącą powrót na kinowe ekrany wojowników ninja. Już w listopadzie na ekrany kinowe trafi najnowszy filmwyprodukowany przez braci Wachowskich "Ninja Assassin".

WIĘCEJ ZWIASTUNÓW NADCHODZĄCYCH HITÓW

Quentin - quentin.blox.pl

Więcej o: