Zobacz pierwsze fragmenty Prince of Persia! [wideo]

Wbrew pierwotnym zapowiedziom ekranizacja popularnej gry "Prince of Persia" nie pojawi się na ekranach kin tego lata. Dla tych z Was, którzy od dłuższego czasu czekają na zwiastun superprodukcji Mike'a Newella mamy miłą niespodziankę...

Nie jest to co prawda pełna zapowiedź, ale w wywiadzie stacji ABC z producentem Jerrym Bruckheimerem znalazło się kilka ujęć z " Prince of Persia: The Sands of Time " i planu filmowego. To pierwszy tak obszerny materiał. Wcześniej udostępniono m.in. zdjęcia przedstawiające Jake'a Gyllenhaala w pełnej okazałości .

Sądząc po tych urywkach, produkcja prezentuje się naprawdę okazale. Podobnego zdania są dziennikarze, którym dane było odwiedzić plan zdjęciowy najnowszego filmu twórcy " Czterech wesel i pogrzebu " czy " Donniego Brasco ". Scenografia i kostiumy to jedno, a co ze scenariuszem i aktorami? Przyznaję, że zaczynam się powoli przekonywać do Jake'a Gyllenhaala w roli Księcia Persji. Towarzyszką jego przygód będzie śliczna Gemma Arterton . Sama historia - cóż, trudno cokolwiek powiedzieć po pierwszych opisach:

IX wiek, średniowieczna Persja. Główny bohater - młody książę, w czasie jednej z wojennych wypraw natrafia na ostrze posiadające potężne magiczne możliwości i tajemniczą klepsydrę kryjącą w sobie Piaski Czasu, które mogą zamieniać ludzi w piaskowe potwory.

Zakończę smutnym akcentem: Disney zaplanował premierę " Prince of Persia: The Sands of Time " dopiero na 28 maja 2010 roku

kapryśny

Więcej o: