Niebezpieczna rozgrywka [zwiastun]

Kilka dni temu prezentowaliśmy Wam interaktywny plakat nowego filmu z Gerardem Butlerem w roli głównej. Dziś mamy do zaprezentowania zwiastun.

Wspomniany plakat możecie zobaczyć tutaj . " Niebezpieczna rozgrywka " aka "Gamer" to najnowszy film Marka Neveldine'a i Briana Taylora , twórców dwóch części " Adrenaliny " (do końca nie jestem przekonany czy to dobra reklama dla "Niebezpiecznej rozgrywki"). Opowiada on, wzruszającą zapewne, historię gladiatora przyszłości, niejakiego Kable'a. Kable jest gwiazdą w nowej interaktywnej rozrywce - grze komputerowej "Slayers", w której gracze kontrolują uzbrojonych po zęby wojowników. Dowcip w tym, że owi wojownicy, to sterowani na odległość ludzie z krwi i kości, którzy jak mniemam, w przeciwieństwie do postaci z gier komputerowych mają tylko jedno życie. Kable'owi w końcu nie podoba się ta cała sytuacja i postanawia się z niej wyplątać. Skomplikowane, lepiej obejrzeć zwiastun.

Czy ten "Uciekinier" XXI wieku zaproponuje coś, dla czego warto będzie odwiedzić kino? Ciężko powiedzieć. Na chwilę obecną wygląda na to, że jedyne, co ma do zaoferowania to niezliczonej ilości wybuchy. No, ale ostatecznie nie ma co narzekać - na pewno mogło być gorzej.

Butlerowi w filmie partneruje (choć w tym przypadku to raczej złe słowo, wszak stoją po dwóch różnych stronach barykady) serialowy Dexter - Michael C. Hall . Film trafi do amerykańskich kin 4 września. Data polskiej premiery nie jest jeszcze znana.

WIĘCEJ ZWIASTUNÓW NADCHODZĄCYCH HITÓW

Quentin - quentin.blox.pl

Więcej o: