NOWY KONKURS

Nowy konkurs!

Już w tym tygodniu macie szansę wygrać jedną z 5 płyt DVD ze wspaniałym filmem "Wstyd". Jeżeli chcesz stać się posiadaczem tej, wzbudzającej wiele emocji, produkcji w reżyserii Steve'a McQueena, wystarczy, że w ciekawy sposób odpowiesz na nasze pytanie:

Czego ludzie powinni się wstydzić?

Na Wasze odpowiedzi z niecierpliwością czekamy do 14 listopada 2012. Nadsyłajcie je na nasz adres mailowy: filmy_dvd@gazeta.pl, w tytule napiszcie "konkurs - wstyd". Nie zwlekajcie, autorów najbardziej interesujących odpowiedzi nagrodzimy jedną z 5 płyt DVD "Wstyd".

mat.prasowe

"Wstyd"

Wielka Brytania, 2011, dramat

Reżyseria: Steve McQueen

Występują: Michael Fassbender, Carey Mulligan, James Badge Dale

Brandon, 30-latek, atrakcyjny singiel z Nowego Jorku nie potrafi zapanować nad swym życiem erotycznym. Sytuacja jeszcze bardziej wymyka się spod kontroli, kiedy niespodziewanie wprowadza się do niego siostra.

Więcej o: