Lis w filmie "Biała i Strzała podbijają kosmos 3D"

Postać, którą zdubbingował Tomasz Lis, będzie olbrzymią niespodzianką zwłaszcza dla dorosłych widzów.

Tomasz Lis , a właściwie jego głos, pojawi się na dużym ekranie w filmie animowanym o dwóch pieskach, które nie bały się latać rakietą. To nie pierwsza przygoda pana Tomasza z dubbingiem. Kilka lat temu miał okazję dołączyć do polskiej obsady słynnej rewii na lodzie, ''Piotruś Pan ''. Wystąpił wtedy obok Piotra Fronczewskiego , Bożeny Dykiel , Jana Wieczorkowskiego , Macieja Dowbora , Zygmunta Chajzera i Krzysztofa Ibisza .

Teraz towarzyszy Agnieszce Dygant , Małgorzacie Kożuchowskiej , Jarosławowi Boberkowi oraz aktorom kabaretu Ani Mru-Mru , którzy debiutują w dubbingu jako pchły.

''Biała i Strzała podbijają kosmos 3D '' (''Space Dogs 3D '' ) to wspaniała, malowniczo zrealizowana animacja, która wzrusza, zaciekawia i uczy, że nawet ktoś zupełnie od nas różny, może zostać naszym najlepszym przyjacielem. Pokazuje, że razem łatwiej wyplątać się z nawet największych tarapatów i, że czasem warto oddać ostatnią kość, żeby zyskać kumpla na całe życie. Już od 17 września w kinach!

Reżyserem dubbingu jest Marek Robaczewski , a twórcą polskiej wersji językowej Bartosz Wierzbięta - osoby odpowiedzialne za sukces takich rodzinnych hitów jak ''Shrek Forever '', ''Madagaskar 2 '' czy ''Harry Potter i Czara Ognia ''.

Więcej o: