Zombie w podwarszawskich lasach! WIDEO

Przypadkowy turysta nagrał w lesie zmasakrowane trupy. Kto puścił w obieg przerażającą taśmę z zapisem zbrodni... jako horror?

Latem 2010 roku, w podwarszawskich lasach odkryto kilkadziesiąt zmasakrowanych ciał w głębokim stadium rozkładu. Znaczna część zwłok była pozbawiona kończyn, brakowało głów, oraz wnętrzności. Obrażenia wskazywały, że niektóre osoby zostały rozszarpane przez dzikie zwierzęta. Inne zwłoki, z nieznacznymi obrażeniami , były nienaturalnie powykręcane, a przyczyna ich zgonu była bardziej tajemnicza. Śledztwo nad sprawą powierzono Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Równolegle sprawę badała powołana przez premiera komisja, na której czele stanęli wiceministrowie resortu Spraw Wewnętrznych i Ministrowie Zdrowia. Wszelkie dokumenty z prowadzonych dochodzeń, w tym raport komisji opatrzono klauzulą "Ściśle tajne". Przy zwłokach jednej z ofiar lipcowej masakry, ABW odnalazła kamerę wideo. Okazało się, że przypadkowy turysta zarejestrował jej przebieg. przerażający film o podwarszawskiej jatce miał nigdy nie ujrzeć światła dziennego... - tak się zaczyna "Project Zombie" - pierwszy paradokumentalny horror.

Grupa amatorów i wielbicieli horrorów , nie mogąc w rodzimej kinematografii odnaleźć tego, co lubi najbardziej (krew i zombie), postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce. Pod wodzą Mariusza Kuczewskiego (scenariusz, reżyseria, główna rola, montaż), kilkunastu pasjonatów na przełomie lipca i sierpnia zapuściło się w podwarszawskie lasy. Biegali umazani sztuczną krwią i straszyli nieświadomych niczego grzybiarzy. W efekcie tej szaleńczej bieganiny powstał ''Project Zombie''.

>>> ZOBACZ jak kręcili ''Project zombie''?

Film, który w konwencji nawiązuje do takich obrazów, jak ''Blair Witch Project'', ''Rec'', czy ''Paranormal Activity'', powstał bez żadnego budżetu. Jedyny koszt to litr sztucznej krwii, zakupiony w sklepie internetowym.

Obecnie twórcy ''Project Zombie'' poszukują wydawcy i dystrybutora. Tylko czy znajdzie, się w Polsce ktoś, kto zamiast w romantyczne komedie, zainwestuje w horror? Odważnych zachęcamy do kontaktu z inicjatorem całego przedsięwzięcia. Kontakt mailowy: mkuczewski@project-zombie.pl

Zobacz stronę filmu TUTAJ .

Zobacz także:

Najseksowniejsze filmowe wampirzyce

Will Smith zagra wampira. Biblijnego!

Conan jako król wampirów? WIDEO + 18

Będzie nowy serial o wampirach

"True Blood". Seks i krew na okładce "Rolling Stone"

Więcej o: