Tyszkiewicz i Lady GaGa w filmie nagranym iPhonem?

Pierwszy na świecie pełnometrażowy film nagrany iPhonem powstał w Polsce. Beata Tyszkiewicz w obsadzie to już pewniak. Czekamy na odpowiedź... Lady GaGi!

''Mój Mały Manhattan'' został nagrany za pomocą iPhone 4. Zakończyły się właśnie prace nad trailerem.

Beata Tyszkiewicz, która wspiera projekt i pojawia się w nim jako gość specjalny mówi:

Propozycje nawet bardzo młodych ludzi, którzy chcą zrealizować swój plan, są wyjątkowo interesujące. Zawsze mogę poświęcić swój czas i czegoś się od nich nauczyć, a może przydam się ze swoim doświadczeniem. Wszystko przebiegło sprawnie i w luksusowych warunkach. Na planie nie zaskoczyło mnie nic, może jedynie to, że dostałam wielki bukiet czerwonych róż.

Początkowo amatorski projekt z czasem przerodził się w profesjonalną produkcję, do której wciąż przyłączają się filmowi zawodowcy. Wszyscy zrzekli się wynagrodzenia.

Łukasz Jacek Jakóbiak - pomysłodawca projektu to człowiek, który przetarł drogę kreatywnemu szukaniu pracy poprzez wywieszenie 18 metrowego CV przed firmą, w której chciał pracować . Jakóbiak do tej pory nie miał nic wspólnego z produkcją filmową. Ale pokazał, że nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Do współpracy zaprosił nawet samą Lady GaGę! Czy się zgodzi?

''Mój Mały Manhattan'' to historia 25-letniego homoseksualisty, który przekonuje się jak wielka miłość, poprzez ból i zdradę, może doprowadzić do szczęścia. Film pokazuje jak jedno zdarzenie w życiu człowieka wpływa na jego dalsze losy i wybory. W główne filmowe postaci wcielają się: młody aktor Jakub Mróz jako Kacper oraz Sebastian Grek w roli Macieja, który widzom znany jest między innymi z takich seriali jak ''M jak Miłość'', ''Klan'' czy ''Samo Życie''. W trailerze zobaczymy też Jadwigę Gryn (m.in. ''M jak Miłość'', ''Plebania'') i Tomasza Czaplarskiego .

Zobacz także:

Zombie w podwarszawskich lasach! WIDEO

Monty Python powróci z nową komedią

Megan Fox jako piekielnie seksowny anioł Rourkego. WIDEO

Horror oparty na "Alicji w Krainie Czarów"!

Więcej o: