Gwiazdy światowego kina na premierze "Red". FOTO

Na czerwonym dywanie pojawili się Bruce Willis, John Malkovich, Morgan Freeman, Karl Urban, Mary Louise Parker, Richard Dreyfuss...

Minionej nocy w Los Angeles odbyła się uroczysta premiera filmu ''Red'' (02:30 czasu polskiego). Wśród zaproszonych gości byli m.in.: Demi Moore , Ashton Kutcher i Sylvester Stallone .

''Red'' w kinach już w najbliższy piątek! ...Kiedyś byli najlepszymi agentami CIA. Mają na swoim koncie misje uznane za niemożliwe. Narażali własne życie i znali wszystkie rządowe tajemnice. Teraz staną się celem numer jeden. Frank Moses (Bruce Willis) od czasu zakończenia czynnej służby wraz z młodziutką Sarą wiedzie spokojne życie na przedmieściach. Pewnego dnia do jego domu wpada brygada zamaskowanych zabójców. Były agent CIA nie zapomniał, jak się zabija - rozprawienie się z intruzami zajmuje mu kilkanaście sekund. Szybko jednak zdaje sobie sprawę, że to dopiero początek. Wie, że jedyną obroną w tym wypadku jest atak. Moses postanawia zebrać starą, nieco zwariowaną już z upływem czasu, ekipę. Obierają za cel kwaterę główną CIA, aby dowiedzieć się kto za tym wszystkim stoi. Mówią o nich RED - Radykalni Emerytowani Degeneraci. Z tymi agentami się nie zadziera. Zabawę czas zacząć!

>>> ZOBACZ WIELKIE GWIAZDY NA SPECJALNYM POKAZIE ''RED'' W LOS ANGELES

guapa

Zobacz także:

Aż 5 polskich zwiastunów do filmu "Red"! WIDEO

Najbardziej kultowe teksty z "Misia". TOP 50

Najlepsze porno dla kobiet

Mordercy, którzy trafili na ekrany. TOP 10

Więcej o: