Ostatni klaps na planie komedii kryminalnej Zatorskiego

Scenariusz wciąż pod ścisłą ochroną!

Koniec zdjęć do komedii kryminalnej ''Kumulacja '' w reżyserii Ryszarda Zatorskiego . Ostatni klaps na planie filmu padł 24 października na warszawskiej Starówce.

W finałowych scenach zagrali Lesław Żurek w roli policjanta Kuby oraz debiutująca na dużym ekranie Justyna Schneider jako początkująca dziennikarka Ania. W filmie zagrali także: Tamara Arciuch , Weronika Książkiewicz , Antoni Pawlicki , Marek Włodarczyk , Krzysztof Czeczot , Antoni Dziurman , Paweł Tomaszewski oraz Jadwiga Basińska znana z kabaretu Mumio. W rolę filmowej siostry głównej bohaterki Ani, którą gra Justyna Schneider, wcieliła się jej prawdziwa siostra - Joanna Kulig , która ostatnio zagrała u boku Juliette Binoche w filmie ''Sponsoring''. Zdjęcia do filmu trwały 28 dni i były kręcone w Warszawie.

>>> ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ Z FILMU

''Kumulacja'' - przewrotna i zabawna historia o wielkiej kasie i wielkim przekręcie w popularnej loterii, pojawi się na ekranach polskich kin już wiosną 2010. W wielu kluczowych scenach w filmie zagrali policjanci i antyterroryści, co sprawiło że ekipa filmowa czuła się na planie niezwykle bezpiecznie. Pod specjalną ochroną znajdował i wciąż znajduje się także scenariusz ''Kumulacji''. Twórcy produkcji w trosce o to, aby rozwiązanie kryminalnej zagadki nie wyszło na światło dzienne zanim produkcja pojawi się w kinach, ograniczyli do minimum nawet liczbę aktorów, którzy znają finał filmowej intrygi. Premiera filmu w kinach wiosną 2010.

Zobacz także:

Najlepsze filmy science fiction i fantasy

Największe przeboje kinowe 2010 roku

Najlepsze horrory. TOP 20

Dziecięcy aktorzy po latach. Co u nich słychać?

Więcej o: