Danuta Stenka śpiewająco złą czarownicą

W najnowszej produkcji Disneya 3D aktorka nie tylko mówi, ale i śpiewa.

26 listopada na naszych ekranach pojawi się nowa, zabawna i szalona wersja w 3D jednej z najbardziej znanych baśni braci Grimm.

Najnowsza produkcja Disneya nosi tytuł ''Zaplątani'', a opowiada o przygodach Roszpunki, dziewczyny o niesamowicie długich włosach (w polskiej wersji językowej: Julia Kamińska ) i uroczego awanturnika Flynna (Maciej Stuhr ). Flynn wyrywa Roszpunkę spod władzy czarownicy, Matki Gertrudy, która odebrała dziewczynkę rodzicom i uwięziła w wieży. Gertruda pragnie wykorzystać magiczne włosy Roszpunki w swej osobistej ''fontannie młodości''. W polskiej wersji językowej głosu użycza Gertrudzie Danuta Stenka . Jak wyjaśnia aktorka, Roszpunka, mimo bajkowego pochodzenia, jest postacią całkowicie współczesną, która mówi potocznym językiem i która nie ma w sobie nic z zahukanej sierotki.

Bajki przede wszystkim są o miłości: rodziców do dzieci, dzieci do rodziców, dziewcząt do chłopców i odwrotnie; to jest nasza wielka tęsknota - mówi Danuta Stenka. - Jaki byłby jeden z morałów bajki o Roszpunce? Nigdy nie wydawaj sądów na pierwszy rzut oka, bo każdy z nas dysponuje szerokim wachlarzem możliwości, choć ujawnia zaledwie niektóre z nich. Na naszych oczach z cwaniaczka, lowelasa, wykluwa się szlachetny młodzieniec, który pewnie nie miał do tej pory powodu, aby z tej szlachetności korzystać.

W ''Zaplątanych'' aktorka nie tylko mówi, ale i śpiewa. W jej wykonaniu usłyszymy dwie piosenki - ''Zaklęcia'' i ''Słuchaj się mnie''.

''Zaplątani'' w kinach od 26 listopada!

ZOBACZ TAKŻE:

Aż 9 spotów "Harry'ego Pottera". WIDEO

Kot zagra mysz

Romeo i Julia jako krasnale ogrodowe

Portman i Jeunet zrobią Królewnę Śnieżkę?

Wybuchowa mieszanka Burtona, Andersena i braci Grimm. WIDEO

"Dziadek do Orzechów 3D" w kinach przed Świętami. WIDEO

Więcej o: