Kiedy Boczarska, Kluźniak i Hirsch ufają zawartości fajki wodnej... WIDEO

Premiera pierwszego zwiastuna "Jak się pozbyć cellulitu".

'' Jak się pozbyć cellulitu '' to najnowszy film Andrzeja Saramonowicza - autora największych hitów komediowych ostatnich lat (''Testosteron'', ''Lejdis'') - i zapowiada się jako jeden z najbardziej niezwykłych filmów przyszłego roku. W gwiazdorskiej obsadzie zobaczymy m.in. Magdalenę Boczarską, Dominikę Kluźniak, Maję Hirsch, Wojciecha Mecwaldowskiego i Tomasza Kota, a przed filmem logo Warner Bros. To pierwszy film w historii polskiego kina, który jest firmowany przez hollywoodzkie studio.

Co się stanie, kiedy Boczarska, Kluźniak i Hirsch zaufają zbytnio zawartości fajki wodnej? Jak szybko może się poruszać Mecwaldowski owinięty folią spożywczą? I po co mu pistolet? Czy Kot jest miłośnikiem striptizu? I czy naprawdę w XXI wieku polskie kobiety może ścigać wilkołak? - odpowiedzi na te pytania można znaleźć w teaserze komedii ''Jak się pozbyć cellulitu''.

''Jak się pozbyć cellulitu'' to pełna niespodzianek komedia o kobiecej przyjaźni wystawionej na ekstremalną próbę. Dwie przyjaciółki - Ewa (Dominika Kluźniak) i Maja (Maja Hirsch) - poznają w ekskluzywnym SPA piękną masażystkę Kornelię (Magdalena Boczarska), która wciąga je w wir szalonych przygód. W trakcie tych przeżyć dziewczyny połączy głęboka przyjaźń, której fundamentem jest prosta prawda: natrętny facet bywa gorszy od cellulitu i jeszcze trudniej się go pozbyć.

Film trafi do kin 4 lutego 2011.

ZOBACZ TAKŻE:

Pół obsady "Jak się pozbyć cellulitu" nagrodzone Feliksami

Najlepsze animacje. TOP 20

Lesbijki w starym kinie. TOP 5

Aż 9 spotów "Harry'ego Pottera". WIDEO

Najlepsze teksty z "Rejsu". TOP 25

Więcej o: