Intrygujące plakaty "Jak się pozbyć cellulitu"

9 tajemniczych posterów, niczym rozsypane kawałki puzzle'a ukrywa ekscytującą prawdę o filmie.

Takich plakatów filmowych w Polsce jeszcze nie było! Niczym rozsypane kawałki puzzle'a dziewięć tajemniczych posterów ukrywa ekscytującą prawdę o '' Jak się pozbyć cellulitu '' - najbardziej intrygującej komedii nadchodzącego roku.

Dziś premiera pierwszego z serii dziewięciu plakatów promujących najnowszą komedię Andrzeja Saramonowicza . Autorem plakatów jest Trent Payne , właściciel brytyjskiej agencji 77 Creative, który pracował przy kampaniach filmowych takich hitów jak ''Bridget Jones'', ''To właśnie miłość'' czy kolejnej odsłony przygód Jamesa Bonda ''Śmierć nadejdzie jutro''. ''Jak się pozbyć cellulitu'' to jego pierwszy projekt filmowy w Polsce.

Każdy z bohaterów najnowszej komedii Andrzeja Saramonowicza otrzymał własną ikonę z zaszyfrowaną o sobie informacją. Każda z tych ikon znajdzie się na oddzielnym plakacie, poświęconym każdej postaci. Analizując kod z plakatów uważny czytelnik będzie miał możliwość dotarcia do ''sekretnych'' relacji między bohaterami , a od 4 lutego 2011 roku, czyli od dnia premiery - już jako uważny widz - będzie mógł skonfrontować wnioski z własnego śledztwa z ''mocno pojechaną'' rzeczywistością filmu.

Premiery plakatów dotyczących poszczególnych postaci już wkrótce. Jako pierwszy zostanie ujawniony kod Kornelii - tajemniczej masażystki, granej przez Magdalenę Boczarską.

Dziś poster nr 1 otwierający naszą zabawę . Wynika z niego niezbicie, że do prawdy ''jak pozbyć się cellulitu'' trzeba się naprawdę głęboko dokopać, co może nie jest sposobem wyrafinowanym, ale skutecznym i prostym. Chwilami wręcz zabójczo prostym...

ZOBACZ TAKŻE:

Kiedy Boczarska, Kluźniak i Hirsch ufają zawartości fajki wodnej... WIDEO

Pół obsady "Jak się pozbyć cellulitu" nagrodzone Feliksami

Saramonowicz uczy mniszki, jak się pozbyć... cellulitu!

Więcej o: