Konkurs "Zabójczy poradnik" promujący "Jak się pozbyć cellulitu"

Do zdobycia są atrakcyjne rekwizyty z planu i zaproszenia na galę z udziałem gwiazd.

Dystrybutor filmu przygotował oryginalną zabawę. Konkurs, w którym internauci muszą wykazać się sprytem, zdolnością logicznego myślenia i szybkiego kojarzenia faktów.

24 grudnia 2010 roku, w Wigilię Bożego Narodzenia, startuje ''Zabójczy poradnik '', internetowa zabawa, będąca częścią kampanii reklamowej filmu pt. : ''Jak się pozbyć cellulitu'', najnowszej komedii Andrzeja Saramonowicza , współtwórcy takich filmowych hitów jak: ''Lejdis'' i ''Testosteron''.

''Zabójczy poradnik'' to konkurs, w którym internauci mają okazję wygrać filmowe rekwizyty z planu komedii '' Jak się pozbyć cellulitu ''. W puli nagród znajdują się damskie kreacje, w których grały Magdalena Boczarska, Dominika Kluźniak i Maja Hirsch , a także narzędzia tortur, które są pasją Ewy Silberberg , jednej z głównych bohaterek filmu, organizującej wystawę pod niebanalnym tytułem: ''Sztuka okaleczania''!

Aby wygrać jeden z siedmiu rekwizytów i podwójne zaproszenie na uroczystą premierę filmu, która będzie miała miejsce 2 lutego 2011 roku w Warszawie, należy rozwiązać serię podchwytliwych łamigłówek i zagadek. Zbierając ukryte w sieci wskazówki i tropy, internauci mają za zadanie jako pierwsi odnaleźć stronę www gwarantującą przyznanie nagrody. Jednak zadanie wcale nie jest proste! Żeby poprawnie zinterpretować ślady pozostawione przez autorów konkursu, i dotrzeć do kolejnego etapu gry, należy wykazać się inteligencją, sprytem, zdolnością logicznego myślenia i łączenia faktów. Wskazówki będą ukryte na stronach partnerów konkursu ''Zabójczy poradnik'': Wrzuta.pl, Orange.pl, Filmtok.pl, Samosia.pl, Ipla.tv, We-dwoje.pl, Fmix.pl, Party oraz na profilu filmu na Facebook .

W ramach zabawy, pod koniec każdej z siedmiu odsłon ''Zabójczego poradnika'', w Internecie zostaną ujawnione ekskluzywne plakaty promujące najnowszy projekt Andrzeja Saramonowicza.

Dziś poster nr 1 otwierający zabawę. Wynika z niego niezbicie, że do prawdy ''Jak się pozbyć cellulitu'' trzeba się naprawdę głęboko dokopać, co może nie jest sposobem wyrafinowanym, ale skutecznym i prostym. Chwilami wręcz zabójczo prostym Zapraszamy do udziału!

Konkurs będzie trwał siedem tygodni - od 24 grudnia 2010 do 6 lutego 2011. Użytkownicy mogą dowiedzieć się więcej o ''Zabójczym poradniku'' i ''Jak się pozbyć cellulitu'' z oficjalnego like page filmu TUTAJ .

''Jak się pozbyć cellulitu'' to pełna niespodzianek komedia o kobiecej przyjaźni wystawionej na ekstremalną próbę. Dwie przyjaciółki - Ewa (Dominika Kluźniak) i Maja (Maja Hirsch) - poznają w ekskluzywnym SPA piękną masażystkę Kornelię (Magdalena Boczarska), która wciąga je w wir szalonych przygód. W trakcie tych przeżyć dziewczyny połączy głęboka przyjaźń, której fundamentem jest prosta prawda: natrętny facet bywa gorszy od cellulitu i jeszcze trudniej się go pozbyć. W rolach mniej lub bardziej natrętnych mężczyzn zobaczymy Tomasza Kota, Wojciecha Mecwaldowskiego, Cezarego Kosińskiego i Rafała Rutkowskiego. Film trafi do kin 4 lutego 2011 .

ZOBACZ TAKŻE:

Boczarska, Kluźniak i Hirsch w "Tańcu z gwiazdami"? WIDEO

5 wcieleń Magdaleny Boczarskiej w "Jak się pozbyć cellulitu?"

Intrygujące plakaty "Jak się pozbyć cellulitu"

Kiedy Boczarska, Kluźniak i Hirsch ufają zawartości fajki wodnej... WIDEO

Pół obsady "Jak się pozbyć cellulitu" nagrodzone Feliksami

Saramonowicz uczy mniszki, jak się pozbyć... cellulitu!

Więcej o: