Kto poluje na gwiazdy "Jak się pozbyć cellulitu"?

Postać grana przez Cezarego Kosińskiego to modelowy przykład Doktora Jekylla i Mister Hyde'a.

Pewnej księżycowej nocy szanowany producent biopaliw znajduje w swoim ogrodzie rozkopaną mogiłę. To budzi w nim przeczucie, że jest ktoś, kto wie o nim więcej, niż powinien. Aby rozwiązać ten kłopotliwy problem, Jerzy - bohater komedii '' Jak się pozbyć cellulitu '' będzie musiał odsłonić swoją drugą twarz.

Postać grana przez Cezarego Kosińskiego w filmie to modelowy przykład Doktora Jekylla i Mister Hyde'a. Łączy w sobie dwie osobowości, choć zupełnie nie jest tego świadom. Oficjalnie funkcjonuje jako właściciel fabryki biopaliw. Wiele wskazuje jednak na to, iż owa fabryka ma - rozumiane zarówno metaforycznie jak i dosłownie - drugie dno.

Tropem tego ''drugiego dna'' ruszają bohaterki '' Jak się pozbyć cellulitu '' - Kornelia, Ewa i Maja.

Nadmierne zainteresowanie dziewczyn niepokoi Jerzego. Wprawdzie stara się zachować spokój, ale kiedy Kornelia, Ewa i Maja rozkopują jego ogród w poszukiwaniu dowodów domniemanej zbrodni, cierpliwość Jerzego się kończy. Spuszcza ze smyczy dobermana i z ofiary staje się myśliwym... - mówi Cezary Kosiński.

Biorąc pod uwagę determinację bohaterek '' Jak się pozbyć cellulitu '', ich konfrontacja z Jerzym zapowiada się na ostre i bezkompromisowe starcie męskiej brutalności z kobiecą przebiegłością.

Czarek wcielając się w postać Jerzego stanął przed trudnym wyzwaniem aktorskim. Musiał w jednej roli zawrzeć całą paletę emocji, od mocnych i budzących grozę po subtelne, rozbrajające niewinnością. I wywiązał się z tego zadania znakomicie. Bardzo lubię z nim pracować, jest obdarzony wielkim talentem i inteligencją, i zawsze zdumiewa mnie, jak celnie interpretuje powierzane mu role - mówi Andrzej Saramonowicz, scenarzysta, reżyser i producent filmu.

Cezary Kosiński służy swoimi umiejętnościami Andrzejowi Saramonowiczowi od początku jego filmowej kariery . W ''Pół serio '' zagrał olśniewająco androida, roztrząsającego egzystencjonalne problemy. Mogliśmy go także oglądać w ''Ciele '' i ''Testosteronie ''.

Najnowsza komedia Andrzeja Saramonowicza ''Jak się pozbyć cellulitu'' w kinach od 4 lutego 2011. Zobaczymy w niej gwiazdorską obsadę: Magdalenę Boczarską, Dominikę Kluźniak, Maję Hirsch oraz Tomasza Kota, Wojciecha Mecwaldowskiego, Cezarego Kosińskiego i Rafała Rutkowskiego .

ZOBACZ TAKŻE:

Młodsze Lejdis z napędem turbo. WIDEO

Konkurs "Zabójczy poradnik" promujący "Jak się pozbyć cellulitu"

Boczarska, Kluźniak i Hirsch w "Tańcu z gwiazdami"? WIDEO

5 wcieleń Magdaleny Boczarskiej w "Jak się pozbyć cellulitu?"

Intrygujące plakaty "Jak się pozbyć cellulitu"

Kiedy Boczarska, Kluźniak i Hirsch ufają zawartości fajki wodnej... WIDEO

Pół obsady "Jak się pozbyć cellulitu" nagrodzone Feliksami

Saramonowicz uczy mniszki, jak się pozbyć... cellulitu!

Więcej o: