Niezwykła chemia połączyła Colina Farrella i Keirę Knightley

4 lutego do polskich kin trafi "Londyński bulwar", dynamiczny film akcji, z miłością na pierwszym planie.

Reżyser, laureat Oscara za scenariusz do ''Infiltracji'' William Monahan , koneser literatury kryminalnej, nie mógł nie zwrócić uwagi na powieść ''London Boulevard'' (2001) cenionego autora kryminałów, Irlandczyka Kena Bruena.

Monahan, na potrzeby filmu, postanowił zderzyć świat kryminalnego podziemia południowego Londynu ze światem celebrytów, za który uchodzi West London. Tekst, z rozwiniętym wątkiem miłosnym, pisał od razu z myślą o Colinie Farrellu i Keirze Knightley . Oboje chętnie zgodzili się na udział w projekcie. Dwóm gwiazdom towarzyszą na ekranie wybitni brytyjscy aktorzy, jak Ray Winstone , Ben Chaplin , czy David Thewlis .

To być może najlepsza brytyjska obsada, jaką udało się zgromadzić od bardzo, bardzo dawna! - cieszył się reżyser. I dodawał: - Od razu zauważyłem, że z Colinem połączyła Keirę niezwykła chemia. Myślę, że tych dwoje ma ze sobą wiele wspólnego.

Mitchell (Farrell) po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z przestępczą przeszłością. Na jego drodze staje samotna i piękna aktorka Charlotte (Knightley). Niełatwo im jednak będzie zacząć nowe życie, zwłaszcza że o Mitcha wkrótce upomni się świat kryminalnego podziemia, z bezwzględnym gangsterem Gantem (Winstone) na czele...

''Londyński bulwar'' w kinach od 4 lutego!

ZOBACZ TAKŻE:

Zobacz jak Portman się rozbiera!

Francuskie animacje rulez! TOP 10

Najlepsze porno dla kobiet

Więcej o: